cca 1968-1977 A veréb is madár c. 1969-ben bemutatott magyar film (rendezte: Hintsch György, főszerepben: Kabos László) gyártási dokumentációja: egy nagyobb mappányi (össz. több, mint 150 db) irat, köztük egyformákkal, illetve egyedi példányokkal is. Rajtuk többek közt Hintsch György (1925-2005) rendező, Szenes Iván (1924-2010) forgatókönyvíró, Hildebrand István (1928-2022) operatőr, Dimény Tibor gyártásvezető, Aczél György és más ismert személyek aláírásaival. A dokumentumok között Kabos László üzemi baleseti jegyzőkönyve, bérmeghatározása (mint a film kettős főszereplője); a tervezett szereplőgárda elfogadása; a teljes költségvetési tárgyalás jegyzőkönyve; a film legendás kocsija bérlésének körülményei; a stáblistával és egyéb technikai részletekkel kapcsolatos iratok. Vegyes állapotban. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
1970 V. I. Lenin - 4 portré, mappa 3 db képpel (egy hiányzik), kissé sérült, 33,5x23,5 cm + Lenin életéről készített összeállítás, kézzel írt bejegyzésekkel és beragasztott kivágásokkal, füzetben
1971 Szentendre, emléklap alumínium fóliára nyomott grafikával és alkalmi bélyegzéssel, kis lapszéli gyűrődéssel, apró foltokkal, teljes méret: 21x15 cm
1974 ,,Korszerű gépesített tógazdasági modell vázlatterve", a VIZITERV által az Országos Halászati Tanács részére készített tervdokumentáció, helyszín- és részletrajzokkal, eredeti mappában
1974 Miskolc, Sallós Gábor (1924-2011) Jászai Mari-díjas színész, rendező, a Miskolci Nemzeti Színház igazgatójának gépelt levele Várday Zoltán (1947-2023) színész részére, Sallós Gábor autográf aláírásával, borítékkal
cca 1978-1979 A Rosszemberek c. 1979-ben bemutatott magyar western film (rendezte: Szomjas György) gyártási dokumentációja: egy nagy mappányi vegyes irat, rajtuk Szomjas György (1940-2021) rendező, Dimény Tibor gyártásvezető, és más ismert személyek aláírásaival. Tartalmas, átnézendő anyag, érdekes dokumentumokkal.
1979 Halasi Imre (1951- ) Jászai Mari-díjas rendező, színházigazgató autográf aláírása és gratuláló sorai Várday Zoltán (1947-2023) színész részére, borítékkal