1960 Madácsy László (1907-1983) irodalomtörténész gépelt, saját kezűleg aláírt és saját kézzel írt levelei Bokor Dezső (1894-1963) könyvkiadó, a Corvina Könyvkiadó osztályvezetője részére. (Korábban a Vajna és Bokor könyvkiadó vezetője.) Móra Ferenc levelekkel kapcsolatban, Móra Ferenc Múzeum fejléces papírjain, 1+2 db. Valamint Bokor Dezső 2 gépelt válaszlevele, autográf aláírásokkal. + 1962 Részben jobbulást kívánó, részben kiadói ügyeket tartalmazó gépelt levél Bokor Dezsőnek, benne autográf sorokkal is.
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.
cca 1961 Az ígéret földje. Írta: Hegedüs Zoltán. Rendező: Mészáros Gyula. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, (2)+178 p.
1964 Jurij Alekszejevics Gagarin (1934-1968) szovjet űrhajós autográf sorai alkalmi borítékon, A szövegben Konsztantyin Eduardovics Ciolkovszkij (1857-1935) orosz tudós, a rakétatudomány és űrkutatás elméleti megalapozójának híres mondására utal: "A Föld az emberiség bölcsője, de nem maradhatunk örökké bölcsőben" / 1964 Autograph lines of Yuriy Alekseyevich Gagarin (1934-1968) Soviet astronaut on special cover In the inscription, it refers to the famous saying of the Russian scientist Konstantin Eduardovich Tsiolkovsky (1857-1935), the theoretical founder of rocket science and space research: "The Earth is the cradle of humanity, but we cannot stay in the cradle forever"