Drucksachen

Zahl der Lose: 327

1949 Emeljük Pártunk elméleti színvonalát! A Magyar Dolgozók Pártja Politikai Bizottságának 1949. október 20-i határozata. Rákosi Mátyás elvtárs beszéde a Pártfőiskola megnyitó ünnepségén 1949. október 22-én. Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18174.

Rufpreis:
1 600 HUF

1949 A Repülő ünnepi száma Sztálin Generalisszimusz 70. születésnapjára, I. évf. 8. sz., 1949. december. Tűzött papírkötés, sérült, foltokkal, az utolsó lap és a hátsó borító szakadt.
18175.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950 Hogyan élt a magyar ifjúság a Horthy-rendszerben. DISZ Politikai Körök 4. Kiadja: A Dolgozó Ifjúság Szövetsége Központi Vezetősége Agitációs Propaganda Osztály. Bp., Athenaeum-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, a borító és a lapok sarka sérült.
18176.

Rufpreis:
1 400 HUF

1950 Aquincum, Pannonia Inferior (Alsó Pannonia) fővárosa - Az ásatások és a kőtár rövid ismertetője. Az Aquincumi Múzeum kihajtható ismertető prospektusa, javított, kisebb szakadásokkal, kihajtva: 69,5x48 cm
18177.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1950 Fodrász bizonyítvány német nyelven, kitöltetlen 35x36 cm
18178.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950-1960 5 db német divatújság, szabásmintákkal, változó állapotban
18179.

Rufpreis:
2 000 HUF

1953, 1956 Béke és Szabadság 3 száma és az Esti Budapest címlapja, bennne az Aranycsapat híreivel. + Béke és Szabadság olimpiai különszáma.
18180.

Rufpreis:
6 000 HUF

1953 Szabad Nép, a Magyar Dolgozók Pártjának központi lapja XI. évf. 67. sz., 1953. márc. 8., benne Sztálin halálával és temetésével kapcsolatos hírekkel, gyászkeretes címlappal, kisebb szakadásokkal, 4 p.
18181.

Rufpreis:
1 400 HUF

1954 Képes Sport I. évf. 32. sz., 1954. dec. 21. A címlapon Sándor Károly, a Vörös Lobogó labdarúgója. Tűzés nélkül, 16 p.
18182.

Rufpreis:
2 800 HUF

1955 Képes Sport II. évf. 25. sz., 1955. jún. 21. A címlapon a IX. Kosárlabda EB Magyarország-Szovjetunió mérkőzése (Greminger János kosarat szerez). Tűzés nélkül, 16 p.
18183.

Rufpreis:
2 000 HUF

18184.

Rufpreis:
1 600 HUF

1955 A Ceglédi élet c. folyóirat 1. száma. csak 1000 pld. Címlapon Derkovits Dózsa metszetével 85p
18185.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF