Drucksachen Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136545
18272
468
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 55x65,5 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3136541
18273
468
Printed Materials
Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
3136569
18274
468
Printed Materials
Szinyei nyomat. Papír, nyomat, 79x57 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel.
3136571
18275
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. Papír, nyomat, 39x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
3136572
18276
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. Papír, nyomat, 38x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
3136539
18277
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 54x69 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel.
3136538
18278
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 47x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
3136380
18279
468
Printed Materials
Rippl Rónai József. Nyomat, 46x39 cm, keretben, üvegezett, dekoratív
3136481
18280
468
2200
Printed Materials
Rippl Rónai József. Nyomat, 39,5x57 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
3136206
18281
468
2200
Printed Materials
(Rippl-Rónai): Nő virágzó fák alatt. Nyomat, 40x55 cm, üvegezett keretben, kis sérüléssel. dekoratív
3136312
18282
468
Printed Materials
(A. C. Strachan): Welford-on-Avon. Nyomat, 29,5x40,5 cm, keretben, üvegezett, dekoratív
3136493
18283
468
Printed Materials
Van Gogh: Íriszek. nyomat, 50x63 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF