Drucksachen Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3146557
18200
468
3400
Printed Materials
1956 Sport, olimpiai képes különkiadás, 1956. dec. 11. A címlapon Keleti Ágnes tornász. Tűzött papírkötés, 16 p.
3144433
18201
468
Printed Materials
1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p.
3010703
18202
468
Printed Materials
cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm
3148683
18203
468
Printed Materials
1959-1975 Vegyes különlenyomat tétel, 7 db. Közte: Gerevich László: A régészettudomány helyzetéről, Sarolta B. Szathmári: Das spätawarische Fundamaterial der Randgebiete, Gergely Pál: Arany János akadémiai titoknoki és főtitkári működése... stb. Közte 2 dedikált is: Szatmári B. Sarolta, Gergely Pál.) Változó állapotban.
3148137
18204
468
Printed Materials
cca 1960 Visit Hungary, az IBUSZ angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektusa, kihajtva: 40,5x27,5 cm 3165363
18205
468
Printed Materials
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm 3082376
18206
468
Printed Materials
3165358
18207
468
Printed Materials
1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3166342
18208
468
Printed Materials
cca 1966-1990 26 db + 10 db ismertető a Gül baba türbéjéről, 2 fajta
3164696
18209
468
Printed Materials
1966-1969 Arcképek sorozat - Magyar tudomány 1. és Magyar történelem 4. mappákból össz. 35 db híres személyeket ábrázoló képes kártya, 15x10 cm 3165354
18210
468
Printed Materials
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3161667
18211
468
Printed Materials
1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF