Drucksachen

Zahl der Lose: 327

1956 Sport, olimpiai képes különkiadás, 1956. dec. 11. A címlapon Keleti Ágnes tornász. Tűzött papírkötés, 16 p.
18200.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p.
18201.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm
18202.

Rufpreis:
2 400 HUF

1959-1975 Vegyes különlenyomat tétel, 7 db. Közte: Gerevich László: A régészettudomány helyzetéről, Sarolta B. Szathmári: Das spätawarische Fundamaterial der Randgebiete, Gergely Pál: Arany János akadémiai titoknoki és főtitkári működése... stb. Közte 2 dedikált is: Szatmári B. Sarolta, Gergely Pál.) Változó állapotban.
18203.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 Visit Hungary, az IBUSZ angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektusa, kihajtva: 40,5x27,5 cm
18204.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
18205.

Rufpreis:
2 800 HUF

18206.

Rufpreis:
1 600 HUF

1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
18207.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1966-1990 26 db + 10 db ismertető a Gül baba türbéjéről, 2 fajta
18208.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966-1969 Arcképek sorozat - Magyar tudomány 1. és Magyar történelem 4. mappákból össz. 35 db híres személyeket ábrázoló képes kártya, 15x10 cm
18209.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
18210.

Rufpreis:
2 800 HUF

1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm
18211.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF