https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 231

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g
1
22217.

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
22218.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g
1
22219.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
1
22220.

14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
1
22221.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
1
22222.

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g
1
22223.

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900, Bachruch Antal ezüst (Ag) kalaptű, üveg berakással, bruttó: 2,4g, A. Bachruch Pest Juwelier jelzett bársonyborítású dísztokban
1
22224.

cca 1900, Bachruch Antal ezüst (Ag) kalaptű, üveg berakással, bruttó: 2,4g, A. Bachruch Pest Juwelier jelzett bársonyborítású dísztokban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g
1
22225.

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik biedermeier ezüst tejmerő kanál Pest, 1837 FS mesterjeggyel, h: 22,5 cm, d: 6 cm, 84 g
1
22226.

Antik biedermeier ezüst tejmerő kanál Pest, 1837 FS mesterjeggyel, h: 22,5 cm, d: 6 cm, 84 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jeruzsálem látképével díszített ezüst (Ag) lemezzel bevont szalvétatartó. Jelzett, 10,5x8 cm
1
22227.

Jeruzsálem látképével díszített ezüst (Ag) lemezzel bevont szalvétatartó. Jelzett, 10,5x8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
6 db ezüst nyelű kés készletben jelzett dianás, 23 cm
1
22228.

6 db ezüst nyelű kés készletben jelzett dianás, 23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse