Stich

Zahl der Lose: 82

4 db antik divatkép, klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten, XIX. sz. közepe-második fele, egyik magyar divaxttal, utóbbi és egy másik sérült, részben foltos, fa képkeretben, méretek: 20×17 és 28x21 cm közötti méretekben.
11326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wheatley, Francis (1747-1801) festménye után: Kanlakin eladó... (Two bunches a penny primroses...). Cries of London. Kézzel színezett heliogravűr, papír, jelzett a metszeten. 40x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
11327.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Székesegyház Vácon. Cathedrale in Waizen. Pest, Lauffer és Stolp. Papír, acélmetszet, üvegezett fakeretben, 10,5x15,5 cm.
11328.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1850 Az új híd Pest és Buda között (Lánchíd). Ludwig Rohbock (1820-1883)-G. M. Kurz., Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, 13x18 cm, üvegezett fakeretben, lap alján ázásnyommal
11329.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Vác / Waitzen. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 12,5x17,5 cm,
11330.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

3 db XIX. századi, osztrák településeket, várakat ábrázoló rézmetszet, jelzettek a metszeten, részben kissé foltos lapok, 9x15 cm körüli méretben
11331.

Rufpreis:
1 600 HUF

Urbino (Itália) Litográfia, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. Kissé foxing foltos. Üvegezett fakeretben. 36,5x44 cm
11332.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1840 A Móriá-hegy (Templom-hegy) Jeruzsálemben + Benáresz (ma Váránaszi), a hindu vallás szent városa. 2 db acélmetszet, papír, jelzettek a metszeten, foltos lapok, lapméret: 18x27,5 cm
11333.

Rufpreis:
1 400 HUF

1836 A trsati (terszati) Boldogasszony-bazilika Mária-kegyképe (Imago B. Mariae Virg. Tersacti in Eccl. P.P. Franciscan in Croat. maritima in Dioec. Segnien). Rézmetszet, papír, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11334.

Rufpreis:
6 000 HUF

XVIII. sz. Katonai témájú metszet, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, kis foltokkal, 15x8,5 cm.
11335.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF