cca 1850 Az új híd Pest és Buda között (Lánchíd). Ludwig Rohbock (1820-1883)-G. M. Kurz., Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, 13x18 cm, üvegezett fakeretben, lap alján ázásnyommal