Schermann Szilárd: A Tisza forrásvidékének kis turistakalauza. Rahói helyi adatok felhasználásával összeáll. Dr. - -. Bp.,(1942) Magyar Turista Élet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, a borító sarkán kis hiánnyal.
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Háromszéki népballadák. Albert Ernő és tanítványai gyűjteménye, Faragó József bevezetőjével és jegyzeteivel. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Korniss Péter: Vörös Felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Bp., 1982, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Vas megye. Helytörténeti tanulmányok. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely, 1958, Vas Megye Tanácsa V.B. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 1900 példányban. + Sz. Koroknay Éva et al.: Nádasdy Ferenc Múzeum állandó kiállításai. (Kiállításvezető). Vas Megyei Múzeumok Katalógusai 60. (Bp., 1979, Révai Nyomda). Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
Kőváry E. Péter:: A "Barázdákba írt történelem" folytatódik. Dombegyházi dokumentumok 1975-19991. Vallomások, sajtótudósítások, jegyzőkönyvi nyilatkozatok a Petőfi tsz-ről. A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány Dombegyház,1992,Dombegyházi Petőfi Tsz. Kiadói papírkötés.