Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Schermann Szilárd: A Tisza forrásvidékének kis turistakalauza. Rahói helyi adatok felhasználásával összeáll. Dr. - -. Bp.,(1942) Magyar Turista Élet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, a borító sarkán kis hiánnyal.
19084.

Rufpreis:
2 400 HUF

Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
19085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
19086.

Rufpreis:
1 800 HUF

Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19087.

Rufpreis:
1 400 HUF

19088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körösök vidéke. Honismereti füzet 1990., 1991. (2 db) Szerk.: Erdmann Gyula. Gyula, 1990-1991, Békés Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
19089.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Korniss Péter: Vörös Felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Bp., 1982, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
19090.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vas megye. Helytörténeti tanulmányok. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely, 1958, Vas Megye Tanácsa V.B. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 1900 példányban. + Sz. Koroknay Éva et al.: Nádasdy Ferenc Múzeum állandó kiállításai. (Kiállításvezető). Vas Megyei Múzeumok Katalógusai 60. (Bp., 1979, Révai Nyomda). Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
19091.

Rufpreis:
1 400 HUF

Viga Gyula (szerk.): Néprajzi tájkonferenciák - A Gömöri Falvak Néprajza. Miskolc, 1982, TIT Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Szervezete. 94p. Kiadói papírkötésben.
19092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karsainé Halász Mária (szerk.): Elődeink álma 70 év után. Bp., 2015, Csepel II. Jézus Szíve Plébánia. Kiadói papírkötés.
19093.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rome. Past and Present. With Reconstructions of Ancient Monuments. Roma, 1962, Vision.
19094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kőváry E. Péter:: A "Barázdákba írt történelem" folytatódik. Dombegyházi dokumentumok 1975-19991. Vallomások, sajtótudósítások, jegyzőkönyvi nyilatkozatok a Petőfi tsz-ről. A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány Dombegyház,1992,Dombegyházi Petőfi Tsz. Kiadói papírkötés.
19095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF