Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Vas megye. Helytörténeti tanulmányok. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely, 1958, Vas Megye Tanácsa V.B. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 1900 példányban. + Sz. Koroknay Éva et al.: Nádasdy Ferenc Múzeum állandó kiállításai. (Kiállításvezető). Vas Megyei Múzeumok Katalógusai 60. (Bp., 1979, Révai Nyomda). Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert