2000 Vasi Szemle. LIV. évf. 4. szám. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Benne: Mórocz Zsolt: Boldog Isthwan Kyral. A szerző, Mórocz Ferenc által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.
Mándi Nagy Endre: Kilenc országon keresztül. Európa legendái. I-II. kötet. [Teljes, egybekötve.] Budapest, 1941. Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. 260 p. + 31 t. (kétoldalas); 114 + [2] p. + 11 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás. Mándi Nagy Endre fővárosi jegyző anekdotákkal és történelmi összefoglalókkal tarkított úti beszámolói Európában és a Mediterráneumban megtett, 1930-as évekbeli utazásairól. Az utazó a legnagyobb terjedelmet Olaszországnak szenteli, mellette az Angliát, Németországot, Franciaországot, Marokkót, Portugáliát és a Nyugat-Balkán országaiban tett út művelődési és életmódbeli, nemzetjellemtani benyomásait rögzíti. Aranyozott, sérült korabeli egészvászon kötésben, a hátsó kötéstáblán halvány foltosság.
1903 Maria-Zell in Steiermark. Entwurf einer Monographie des berühmten Wallfahrtsortes. Mit einem Anhang: Führer durch Maria-Zell und Umgebung. Wien, Braumüller, 1903. 148 S., Rögl, Hans, 148p. kiadói papírkötésben