Tétel

Katalognummer:

19232.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

XVIII. sz. utolsó harmada Francisci Bárány: Idea Universi Iuris Hungarici. Kézzel írt latin nyelvű jogi könyv, 251+1 p.+60 sztl. lev. Korabeli egészbőr-kötésben, sérült, hiányos, kopott borítóval, a lapok szélein a szöveget nem érintő lapszéli sérülésekkel és lyukakkal, a címlap alján hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras