Tétel

Katalognummer:

19233.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

1769 Francisci Bárány: Planum seu Collectio Decisionum Curialum. Kézzel írt latin nyelvű jogi könyv, 2+V+1+86+II+209+1 p.+29 sztl. lev. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblákon sérülésekkel, a táblák vetemedettek, kissé foltos lapokkal, az elején két lap és a végén 4 lap kijár, néhány lapon kisebb sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras