Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

Jókai Mór: A magyar nép élcze szép hegedűszóban. Összegyüjté: - - . Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 288 p. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21014.

Rufpreis:
2 000 HUF

Defoe Dániel: Bob kapitány. (Emberevők... Elefántok.. Aranyláz...) Ford.: Fodor József. Gózon Lajos rajzaival. Bp., [1943], Unió, 195+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos, sérült lappal.
21015.

Rufpreis:
1 600 HUF

Robert Merle: Ármány és cselszövés. Ford.: Kamocsay Ildikó. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
21016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenese Erzsébet, D[ózsáné]: Vezérek. Bp., é.n. (cca 1940), Stádium, 287+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, sérült, javított kiadói papír védőborítóban, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21017.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

21018.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Márai Sándor: Sértődöttek. [I. köt.:] A hang. Regény. Bp.,1947,Révai. Első kiadás. A borító Csillag Vera munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
21019.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia kézikönyve. (Budapest), [1937 körül]. Stádium Sajtóvállalat Rt. 244 p. Első kiadás. Majthényi György (1885-1942) költő, író, banktisztviselő, a Tevan kiadó irodalmi lektora. Oldalszámozáson belül gazdag illusztrációs anyaggal ellátott ismeretterjesztő kötete a kéz alakja és a jellem összefüggéseit vizsgálja, a kötet végén több közéleti szereplő (Kosztolányi Dezső, Csók István) kézfejeiről készült, felragasztott felvétellel. Aranyozott gerincű kiadói vászonkötésben. Jó példány.
21020.

Rufpreis:
2 400 HUF

21021.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.
21022.

Rufpreis:
2 000 HUF

21023.

Rufpreis:
1 800 HUF

21024.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szathmári Gábor: A lentről jött ember. DEDIKÁLT! [Bp.],2015, Dura Stúdió. A borító és a grafikák Vágó Rita festőművész munkái. 2., bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21025.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF