Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

20966.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gérard Depardieu: Titkos leveleim. Ford.: Szentgyörgyi Rita. hn., 2001, Jokerex. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20967.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozás nélkül!
20968.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsigmond Ferenc: Vörösmarty élete és művei. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 77+(3) p. Kiadói papírkötés. + Bessenyei György: Egy vadember tapasztalatai. - - vidám írásai. Szikra Kis Könyvtár 3. Bp., 1946, Szikra, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval
20969.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karinthy Frigyes: Harun al Rasid. Karinthy Frigyes Munkái VI. Bp., é.n. (cca 1930), Athenaeum, 208 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, helyenként sérült lapokkal, kijáró előzéklappal, nagyrészt felvágatlan.
20970.

Rufpreis:
1 400 HUF

James Clavell: Patkánykirály. Bp.,1989, Interpress, kissé sérült papírkötés.
20971.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Kass János rajzaival. Bp. é.n., Ifjúsági, kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval.
20972.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20973.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Don Quijote kalandjai. Cervantes után a magyar ifjúság számára átdolgozta: Baróti Lajos. Budapest, Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20974.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jenkins, [Edward] Eduárd: Ginx baba, születése és egyéb szerencsétlensége. Ford.: Amica. Pest, 1873, Légrády Testvérek, 2 sztl. lev.+ 188 p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első 3 lap elvált a fűzéstől. Ritka!
20975.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balázs Béla: Mesék a szerelemről. Kass János rajzaival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb ázásnyomokkal. Számozott (564.) példány.
20976.

Rufpreis:
1 400 HUF

Babits Mihály: Jónás könyve. Leírta és rajzolta: Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, átlátszó műanyag védőborítóban.
20977.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF