Bencsik Gábor: A lovasok. Álomjáték. Bencsik István rajzaival. [Bp.], 2013, Magyar Mercurius. Kiadói papírkötés, jó állapotban. szerző és a grafikus által aláírt, számozott (117./250) példány.
Ács Margit: Párbaj. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, L'Harmattan Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kornis Mihály: Nekem az ég. Haza futás. A szerző, Kornis Mihály (1949-) József Attila-díjas író, drámaíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Pozsony- Bp., 2009, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Viz Zoltán: Alkonyatkor. Versek 1898-1932. Vác, 1933, (Kapisztrán-ny.), 1 t.+ 125+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, némi kopottsággal, az elülső szennylap és a címkép alján szakadással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Bp.,én.,Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Ágh István: Dani uraságnak. A szerző, Ágh István (1938-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító valamint Széles Judit (1939-2021) textilművész, Ágh István felesége, a borító illusztrátora által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Magyar Esszék. Bp., 2018, Nap. Kiadói kartonált papírkötés.
Erős Kinga: Szavakban lobog. Írók az 1956-os forradalomban. A szerző, Erős Kinga (1977-) kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2019, Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés.