Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

Bencsik Gábor: A lovasok. Álomjáték. Bencsik István rajzaival. [Bp.], 2013, Magyar Mercurius. Kiadói papírkötés, jó állapotban. szerző és a grafikus által aláírt, számozott (117./250) példány.
20906.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Dezső: Jaj. Elbeszélések. Bp., 1924, Stádium, 251+(3) p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, a címlapon ajándékozási bejegyzésekkel.
20907.

Rufpreis:
3 000 HUF

Székely Magda: Éden. A szerző, Székely Magda (1936-2007) Kossuth-díjas költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20908.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ács Margit: Párbaj. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, L'Harmattan Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20909.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kornis Mihály: Nekem az ég. Haza futás. A szerző, Kornis Mihály (1949-) József Attila-díjas író, drámaíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Pozsony- Bp., 2009, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20910.

Rufpreis:
2 000 HUF

Viz Zoltán: Alkonyatkor. Versek 1898-1932. Vác, 1933, (Kapisztrán-ny.), 1 t.+ 125+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, némi kopottsággal, az elülső szennylap és a címkép alján szakadással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20911.

Rufpreis:
2 000 HUF

20912.

Rufpreis:
2 400 HUF

20913.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ágh István: Dani uraságnak. A szerző, Ágh István (1938-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító valamint Széles Judit (1939-2021) textilművész, Ágh István felesége, a borító illusztrátora által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Magyar Esszék. Bp., 2018, Nap. Kiadói kartonált papírkötés.
20914.

Rufpreis:
2 800 HUF

20915.

Rufpreis:
2 000 HUF

20916.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erős Kinga: Szavakban lobog. Írók az 1956-os forradalomban. A szerző, Erős Kinga (1977-) kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2019, Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés.
20917.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF