https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 115
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2418814
12886
467
0
6500
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Glend férfi quartz óra, fekete számlappal, másodperc mutatóval, naptár funkcióval, fém szíjjal, eredeti dobozában, elemcserére szorul.
Das Lot is nicht erreichbar
2800381
12887
467
0
38000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2937001
12888
467
0
120000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Keretóra. Felesütős szerkezettel, fára festett jelenettel, tűzzománc számjegy betétekkel. Francia, XIX ..sz. Működik, kulccsal 62x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3090587
12889
467
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Üveg falióra, jelzett, hibátlan, 32x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3153767
12890
467
0
2600
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Weimar vintage falióra, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3152053
12891
467
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3151196
12892
467
0
6000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik fa kandallóóra, réz veretekkel, nem működik, m: 28 cm 2927051
12893
467
0
60000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2936948
12894
467
0
90000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926583
12895
467
0
160000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3151206
12896
467
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
4 darab régi utazóóra, Albion 17 köves, Oris, Fontana, art deco Junghans, vegyes állapotban. 3156858
12897
467
0
20000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falióra. Sérülésekkel, kulcs nélkül, üveghiánnyal, m: 105 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse