Uhren

Zahl der Lose: 115

12886.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12887.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

12888.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Üveg falióra, jelzett, hibátlan, 32x16 cm
12889.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weimar vintage falióra, d: 24 cm
12890.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.
12891.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik fa kandallóóra, réz veretekkel, nem működik, m: 28 cm
12892.

Rufpreis:
6 000 HUF

12893.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

12894.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

12895.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

4 darab régi utazóóra, Albion 17 köves, Oris, Fontana, art deco Junghans, vegyes állapotban.
12896.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik falióra. Sérülésekkel, kulcs nélkül, üveghiánnyal, m: 105 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12897.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF