https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 115
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3057651
12862
467
0
18000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 31 mm bőr szíjjal működő jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3057724
12863
467
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Vector kvarc férfi karóra, fém szíjjal elemmel, forgatható lünettával, eredeti csattal, kis karccal a lünettán, elemmel, működő jó állapotban 34 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3057731
12864
467
0
16000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Casio Beside férfi karóra, kvarc szerkezettel, eredeti csattal, működő, szép állapotban, elemmel 30x40 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3113115
12865
467
0
22000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Brevet ezüst (Ag) tokos zsebóra, sérülésekkel, nem működik, számlap d: 42 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3112671
12866
467
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Cardin karóra, kvarc, kopott bőr szíjjal, számlap d: 28 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3057659
12867
467
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Versus női design karóra, kvarc szerkezettel, 29 mm bőr szíjjal működő jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3098853
12868
467
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Maestria Chronométre zsebóra, sérült számlappal, hullott mutatókkal, számlap d: 43 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3057667
12869
467
0
50000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3057748
12870
467
0
30000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Certina Town and Country kvarc karóra. Dátum kijelzéssel, minimálisan korrodált számlappal, működő, jó állapotban, bőr szíjjal. 30x30 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3097874
12871
467
0
30000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3057632
12872
467
0
6000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal
Das Lot is nicht erreichbar
3112669
12873
467
0
2000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Sonic + Vector karóra, kvarc, kopással
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse