Uhren

Zahl der Lose: 115

Doboznyi bizsu
12922.

Doboznyi bizsu

Rufpreis:
2 000 HUF

R jelzéssel biszkvit porcelán óra, sérült, m: 26 cm
12923.

Rufpreis:
10 000 HUF

Longines óra doboz karórának 14x13 cm
12924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Levél mintás design váza, talpánál sérüléssel, lekopott jelzéssel, m: 28 cm
12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

12926.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Hermle torziós ingás óra, műanyag testtel 25 cm működik
12927.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
12928.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF