https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 130
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2968484
12774
467
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Borivó szerzetes. Nagyméretű festett gipsz szobor, kis kopással, sérült , m: 45,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2965128
12775
467
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3098433
12776
467
0
18000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Pillangóval játszó kisgyerek. Öntött bronz, márvány talapzaton, feltehetően Bécs, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089502
12777
467
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, Emberalakos faragvány. Faragott, pácolt gyökér, jellegéből adódó megjelenésű, jó állapotban, m: 51,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2910245
12778
467
0
7000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3015047
12779
467
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3015050
12780
467
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti bölcs - nagyméretű, gazdagon faragott fa szobor, kopással, m: 48 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093846
12781
467
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3003756
12782
467
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kína, 20. sz., Ónix oroszlán, fa talapzaton. Lábnyomban jelzéssel, kis kopással, 33x9x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2000861
12783
467
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2938860
12784
467
0
4800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Krisna figura 11 cm Festett fém 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2928562
12785
467
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Lovak falikép. Faragott fa, jelzés nélkül, a fa természetes repedését leszámítva hibátlan, akasztható, 41x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse