https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 130

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12786.

Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
1
12787.

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
1
12788.

MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
1
12789.

Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm
1
12790.

Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
1
12791.

Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
1
12792.

Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
1
12793.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm
1
12794.

Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm.  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12795.

Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm
1
12796.

Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretlen szobrász: Férfi kalapban. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 23 cm
1
12797.

Ismeretlen szobrász: Férfi kalapban. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse