https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 130
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3071742
12786
467
0
70000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2840579
12787
467
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840860
12788
467
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3003746
12789
467
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909953
12790
467
0
32000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3130702
12791
467
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3131960
12792
467
0
38000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3131963
12793
467
0
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3133937
12794
467
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm 2966678
12795
467
0
260000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3086654
12796
467
0
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040037
12797
467
0
32000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Férfi kalapban. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse