Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 130

Eskulits Tamás (1947- ): Keresztrefeszítés. Bronz plakett. Jelzett jj., 33,5x31 cm
12690.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Női akt lepellel. Öntött bronz, jelzett, m: 15 cm
12691.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
18

Fa szobor, fali dísz, fa alapon. 25x21 cm
12692.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Bohóc. Fém szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x8 cm
12693.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Absztrakt figura. Bronz szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x4,5 cm
12694.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12695.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
12696.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db keleti bölcs műgyanta figurák 12 cm
12697.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Azonosítatlan alkotó: Békegalamb. Bronz szobor UNDA felirattal márvány talapzaton 16x16 cm
12698.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Térdelő fiú bronz szobor, 8,5 cm
12699.

Rufpreis:
3 000 HUF

Thompson-Siegel: Lánygyermek pár, patinázott réz plakett, kopással, jelzett, 15x13 cm
12700.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12701.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF