Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3141337
12690
467
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Eskulits Tamás (1947- ): Keresztrefeszítés. Bronz plakett. Jelzett jj., 33,5x31 cm
3142676
12691
467
38000
Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Női akt lepellel. Öntött bronz, jelzett, m: 15 cm 3158263
12692
467
Fa szobor, fali dísz, fa alapon. 25x21 cm
3151094
12693
467
30000
Jelzés nélkül: Bohóc. Fém szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x8 cm
3151092
12694
467
30000
Jelzés nélkül: Absztrakt figura. Bronz szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x4,5 cm
2942519
12695
467
2960196
12696
467
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
3150944
12697
467
3 db keleti bölcs műgyanta figurák 12 cm
3135373
12698
467
32000
Azonosítatlan alkotó: Békegalamb. Bronz szobor UNDA felirattal márvány talapzaton 16x16 cm
3154895
12699
467
Térdelő fiú bronz szobor, 8,5 cm
3156034
12700
467
4600
Thompson-Siegel: Lánygyermek pár, patinázott réz plakett, kopással, jelzett, 15x13 cm
3155549
12701
467
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF