Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3154494
12714
467
Sculptures, statuettes, plaques
Kő Pál (1941-2020): Kendős lány. Bronzírozott gipsz / műgyanta. Jelzett. sérült, m: 40 cm 3154490
12715
467
26000
Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező Hivatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 19x24 cm 3154694
12716
467
Mészáros Mihály (1930 - 2008): Terrakotta torzó. Jelzett, ragasztott, kopott, m: 26 cm 3154682
12717
467
48000
Mészáros Mihály (1930 - 2008): Női akt fali plakett. Öntött bronz, jelzés nélkül, 31x16 cm 3158682
12718
467
Női akt. Bronz plakett, jelzés nélkül, d: 11,5 cm 3158676
12719
467
1985 Zajzon Ágnes: Szoptató anya. Kerámia plakett, kopással, d: 12 cm
3154380
12720
467
Báró Szvetenay: Női akt. Faragott fa, jelzett, kopással, m: 43 cm 3154386
12721
467
Öntött bronz kutya szobor, fa talapzaton. jelzés nélkül, 30x21 cm 3154389
12722
467
Fiú Réz szobor, márvány talapzatom, kopással, m: 14 cm 3154398
12723
467
6500
Petanque játékos. Francia, cca 1930, art deco stílusú színezett ón szobor, márvány talapzaton, 23x18 cm 3154378
12724
467
Kohász. Rezezett alumínium szobor, vas talapzaton. Kopott, m: 28 cm
3154147
12725
467
Keleti bölcs. Kínai faragott zsírkő szobor, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF