Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 130

Kő Pál (1941-2020): Kendős lány. Bronzírozott gipsz / műgyanta. Jelzett. sérült, m: 40 cm
12714.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező Hivatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 19x24 cm
12715.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
22

Mészáros Mihály (1930 - 2008): Terrakotta torzó. Jelzett, ragasztott, kopott, m: 26 cm
12716.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mészáros Mihály (1930 - 2008): Női akt fali plakett. Öntött bronz, jelzés nélkül, 31x16 cm
12717.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Női akt. Bronz plakett, jelzés nélkül, d: 11,5 cm
12718.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

1985 Zajzon Ágnes: Szoptató anya. Kerámia plakett, kopással, d: 12 cm
12719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Báró Szvetenay: Női akt. Faragott fa, jelzett, kopással, m: 43 cm
12720.

Rufpreis:
6 000 HUF

Öntött bronz kutya szobor, fa talapzaton. jelzés nélkül, 30x21 cm
12721.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fiú Réz szobor, márvány talapzatom, kopással, m: 14 cm
12722.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petanque játékos. Francia, cca 1930, art deco stílusú színezett ón szobor, márvány talapzaton, 23x18 cm
12723.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kohász. Rezezett alumínium szobor, vas talapzaton. Kopott, m: 28 cm
12724.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keleti bölcs. Kínai faragott zsírkő szobor, m: 26 cm
12725.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF