Tétel

Rufpreis:

90 000 HUF
243,90 EUR, 281,25 USD

Beschreibung:

[Melchior, Johan (1646-1689)] Johannes Melchioris: Sóres Dávár Sive Fundamenta Theologiae Didascalicae. Summarum veritatum aphocristico nexu, denudato simul errorum hodiernorum nervo, in usum auditorii sui concinnata a Johanne Melchioris, SS. Th. D. & P.P. nunc vero in usum studiosa juventutis Hungaricae, denovo in lucem edita. Claudiopolis [Kolozsvár], 1701, Ex Officina Nicolai Kis de M. Tótfalu [Misztótfalusi Kis Miklós], 8 sztl. lev.+268 p.+2 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest részben elvált a borítótól, hiányzó szennylapokkal, a címlapon és az utolsó két lapon, valamint a kötéstáblák belsején bejegyzésekkel, az utolsó lap foltos, benne további kissé foltos lappal. Ritka! RMK II. 2064.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert