19029.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XI. kötet: Csehország (I. rész.) Bp., 1894, M. Kir. Államnyomda, XII+612 p.+1 t. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, sérült gerinccel, két hiányzó lappal (3/4, 5/6) és hiányzó táblával.