19028.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben X. kötet: Tirol és Voralberg. Bp., 1893, M. Kir. Államnyomda, XII+594 p. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső táblán sérülésnyommal, egy hiányzó táblával.