19999.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
Kolligátum, 2 mezőgazdasági témájú mű: Reichenbach Béla: Dánia mezőgazdasága magyar gazdaszemmel nézve. Bp., 1927, "Pátria", 56 p. + Lázár Ferenc: Zöldségtermesztés gyakorlati tapasztalatok alapján. Bp., [1922], Légrády, 154 p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, az elülső szennylapon firkákkal.