Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 345

19646.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dustman, U. M.: House Plans and Building Construction. Chicago, 1912, Charles C. Thompson Co. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19647.

Rufpreis:
6 000 HUF

Robert Capa: Így készül a történelem. Szerk: Páldi Lívia. History in the making. Bp., 2009. Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
19648.

Rufpreis:
6 000 HUF

Philippa Glanville: Silver (Ezüst). London, 1996, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a kivételes ezüst tárgyak beazonosításához és gyűjtéséhez.
19649.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ferenczy Béni. Szerk., a művész életrajzát összeállította: Szántó Tibor. Bp., 1967, Magyar Helikon. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (322./600) példány.
19650.

Rufpreis:
5 000 HUF

9 db képzőművészeti könyv és album: Csapodiné Gárdonyi Klára: Európai kódexfestő művészet. Bp., 1981, Corvina. + Francia és a németalföldi miniatúrák Magyarországon. Összeállította: Radocsay Dénes, Soltész Zoltánné, Szántó Tibor. Bp., 1969, Magyar Helikon. + Marosi Ernő: A román kor művészete. Bp., 1972, Corvina + Drezdai Képtár (3 db) + Louvre (2 db) + Ermitázs. Holland és flamand festészet. Klf kiadások. Változó állapotban.
19651.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bernáth Aurél (1895-1982) kétszeres Kossuth-díjas magyar festőművész, grafikus, művészeti író, pedagógus által DEDIKÁLT! Bp., Corvina, 1972. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.Kissé szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban.
19652.

Rufpreis:
5 000 HUF

Annie Leibovitz Olympic portraits Bulfinch Press,U.S, 1996. 177 l. . Fotókönyv. . Kiadói kartonált papírkötésben
19653.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19654.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Judith Miller: Metal Toys (Fém játékautók). London, 2006, Price Guide, angol nyelven, kiadói papírkötés. Színes képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány a fémautók gyűjtéséről.
19655.

Rufpreis:
5 000 HUF

Harry Rand: Hundertwasser. Köln-Bp., 1991, Benedikt Taschen / Kulturtrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
19656.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ian Bennett: Oriental Carpets and Rugs. London, 1985, Hamlyn, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált kiadvány a keleti szőnyegekről.
19657.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF