Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968102
33566
466
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Hódmezővásárhely" műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF
2969982
33567
466
Numismatik
~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF
2927651
33568
466
Numismatik
~1960-1970. Magyar Államvasutak szárnyaskerekes, Kádár-címeres, részben zománcozott bronz jelvénye (14x30mm) T:AU
2994883
33569
466
Numismatik
1961. "A Szakma Ifjú Mestere Ezüst Fokozat" részben zománcozott, ezüstözött bronz jelvény igazolvánnyal T:XF,VF
2928569
33570
466
Numismatik
1961. Építők Napja" műgyantás Al kitűző (20x17mm) + "Szép Budapestért" műgyantás bronz jelvény (27x22mm) T:AU,XF
3103535
33571
466
Numismatik
1963. "Budapest - Winkler Centenárium" bronz kitűző (18x43mm) T:AU
3083626
33572
466
Numismatik
~1965-1970. "40 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" aranyozott, zománcozott bronz jelvény (28mm) T:AU,XF patina
2834061
33573
466
100
Numismatik
1966. "Kilián Testnevelési mozgalom" 2 darab zománcozott bronz kitűző hozzá tartozó igazolvánnyal (16x11mm) T:2 egyik tű sérült
3148682
33574
466
4400
Numismatik
~1970. "KISZ- Ifjúság a szocializmusért" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény öt fokozata eredeti dísztokban (5xklf) + "KISZ Somogy Megyei Küldöttértekezlet" hátoldalán jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (88mm) T:UNC
2940741
33575
466
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. 2993528
33576
466
Numismatik
~1970. Kiváló Méhész műgyantás fém jelvény (13mm) T:AU
3031534
33577
466
Numismatik
~1970. "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, műgyantás törzsgárda kitűzője 10 év után + "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, zománcozott, sorszámozott törzsgárda kitűzője 15 év után + "Csepel Vas- és Fémművek" ezüstözött, műgyantás törzsgárda kitűzője 20 év után + "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, műgyantás törzsgárda kitűzője 30 év után T:AU,XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF