Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 115

~1960-1970. "Hódmezővásárhely" műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF
33566.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF
33567.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1960-1970. Magyar Államvasutak szárnyaskerekes, Kádár-címeres, részben zománcozott bronz jelvénye (14x30mm) T:AU
33568.

Rufpreis:
2 000 HUF

1961. "A Szakma Ifjú Mestere Ezüst Fokozat" részben zománcozott, ezüstözött bronz jelvény igazolvánnyal T:XF,VF
33569.

Rufpreis:
2 000 HUF

1961. Építők Napja" műgyantás Al kitűző (20x17mm) + "Szép Budapestért" műgyantás bronz jelvény (27x22mm) T:AU,XF
33570.

Rufpreis:
1 000 HUF

1963. "Budapest - Winkler Centenárium" bronz kitűző (18x43mm) T:AU
33571.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1965-1970. "40 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" aranyozott, zománcozott bronz jelvény (28mm) T:AU,XF patina
33572.

Rufpreis:
2 000 HUF

1966. "Kilián Testnevelési mozgalom" 2 darab zománcozott bronz kitűző hozzá tartozó igazolvánnyal (16x11mm) T:2 egyik tű sérült
33573.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

~1970. "KISZ- Ifjúság a szocializmusért" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény öt fokozata eredeti dísztokban (5xklf) + "KISZ Somogy Megyei Küldöttértekezlet" hátoldalán jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (88mm) T:UNC
33574.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
33575.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. Kiváló Méhész műgyantás fém jelvény (13mm) T:AU
33576.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1970. "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, műgyantás törzsgárda kitűzője 10 év után + "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, zománcozott, sorszámozott törzsgárda kitűzője 15 év után + "Csepel Vas- és Fémművek" ezüstözött, műgyantás törzsgárda kitűzője 20 év után + "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, műgyantás törzsgárda kitűzője 30 év után T:AU,XF
33577.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF