33574.
Beendet 466. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD
~1970. "KISZ- Ifjúság a szocializmusért" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény öt fokozata eredeti dísztokban (5xklf) + "KISZ Somogy Megyei Küldöttértekezlet" hátoldalán jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (88mm) T:UNC