Spielzeuge

Zahl der Lose: 122

13834.

Rufpreis:
2 000 HUF

Richter-féle Horgony-Hídépítőszekrény, XIX. sz. végi építőjáték, fém és kő elemekkel, többnyelvű, színes képekkel illusztrált útmutatókkal. Tervezve és készítve Dr. Richter műintézetében, Rudolstadt (Thüringia). Eredeti fadobozban, kopott, néhány elem sérült, hiányok előfordulhatnak.
13835.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

cca 1930-1940 Gombóc Matyi társasjáték, tábla forgatható tányérral, golyókkal, Pályi Jenő (1903-1953) grafikájával illusztrált fedéllel. Sérült, a doboz hiányos, a fedélen lyukkal.
13836.

Rufpreis:
4 000 HUF

Piko H0 vasútmodell, SNCF CC-7001 francia villamosmozdony, cikkszám: 6203. Jó állapotban, eredeti, kissé sérült dobozában, h: 22 cm / Piko H0 No. 6203 model train locomotive, in original box
13837.

Rufpreis:
8 000 HUF

Typ-Dom szókirakó játék dobozában. Kopott, 15x11 cm
13838.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Radio Controlled Racer Porsche. Játékautó dobozában.
13839.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hans Rarrasch 2 darab H0 elektromágneses vasúti sorompó dobozában + vasúti sínek + Piko H0 5/6515-010 vasúti kocsi dobozában
13840.

Rufpreis:
3 000 HUF

14 darab Star Wars figura, m: 10 cm alatt
13841.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 darab modell autó, jelzett, h: 32-35 cm
13842.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 darab keleti modell autó, egyik dobozában, h: 12 cm alatt
13843.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi német Kämmer&Reinhardt kaucsuk baba, szeme mozog, hátoldalon jelzett és számozott a nyaki részen, h: 31 cm
13844.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11 db Wendt & Kühn zenélő figura. trombitás angyal Kézzel festett fa, jelzett. kb 6 cm nagyrészt hibátlan állapotban / Wendt & Kühn musicans. Painted wood. Marked, mostly in good condition
13845.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF