Richter-féle Horgony-Hídépítőszekrény, XIX. sz. végi építőjáték, fém és kő elemekkel, többnyelvű, színes képekkel illusztrált útmutatókkal. Tervezve és készítve Dr. Richter műintézetében, Rudolstadt (Thüringia). Eredeti fadobozban, kopott, néhány elem sérült, hiányok előfordulhatnak.
Piko H0 vasútmodell, SNCF CC-7001 francia villamosmozdony, cikkszám: 6203. Jó állapotban, eredeti, kissé sérült dobozában, h: 22 cm / Piko H0 No. 6203 model train locomotive, in original box
11 db Wendt & Kühn zenélő figura. trombitás angyal Kézzel festett fa, jelzett. kb 6 cm nagyrészt hibátlan állapotban / Wendt & Kühn musicans. Painted wood. Marked, mostly in good condition