Spielzeuge

Zahl der Lose: 122

2 db Mattel Barbie baba 2012, 2015. Egyik műlábú Barbie. Jelzett, jó állapotú
13846.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi csont és fa dominó készlet dobozban
13847.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 készletnyi babaház kávés szett, közte sérüléssel
13848.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mobil garage retro fa építőjáték 90%-ban teljes. Doboz mérete 33x31 cm
13849.

Rufpreis:
12 000 HUF

9 darab Coca Cola reklámautó, közte teás fémdoboz, h: 22 cm
13850.

Rufpreis:
3 000 HUF

Doboznyi retro és régi játék, közte Csillagráma, Flinstones képnézegető, összecsukható poharak, stb.
13851.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

1954-1959 Állami Pénzverő lemezvasút tétel. 1 darab mozdony, 7 darab vasúti kocsi, sok vasúti sínnel. Terv.: Jakabos Árpád konstruktőr, Szabó Ferenc formatervező, Gonda Lajos főmérnök. Kopással, korának megfelelő állapotban, extrém ritka összeállítás.  ///  "Az ötvenes évek első felében az Állami Pénzverő felesleges termelési kapacitással rendelkezett, ezért a Pénzügyminisztérium egyetértésével, elektromos játékvasút gyártását határozták el. Tapasztalat és kiindulási alap híján, a tervezést a nulláról kellett elkezdeni. A modellek kialakításához a MÁV akkor rendszerben lévő járművei szolgáltak mintául. Az Üllői úti épületben szerviz működött, ahova az elromlott mozdonyokat és trafókat be lehetett vinni javításra."
13852.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik Piatnik kártyapakli, ritka hátoldallal, folttal, sérüléssel, hiánnyal, teljes.
13853.

Rufpreis:
1 800 HUF

2018 lépegető robot, működik. m: 8cm
13854.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Star Wars Darth Maul figura, alján képnézegető 6 kockával a Baljós árnyak c. filmből, m: 9 cm
13855.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Játékbabába / plüssmackóba való, angolul beszélő hangmodul, jelzett, működik, 12x6x3,5 cm
13856.

Rufpreis:
2 000 HUF

10 darab Kinder Ferrero MPG 120, MPG 121 kisautók, szép állapotban
13857.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF