Spielzeuge Zahl der Lose: 122
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143660
13846
466
Toys, board-games
2 db Mattel Barbie baba 2012, 2015. Egyik műlábú Barbie. Jelzett, jó állapotú
3142984
13847
466
Toys, board-games
Régi csont és fa dominó készlet dobozban 3145102
13848
466
Toys, board-games
3 készletnyi babaház kávés szett, közte sérüléssel 3148892
13849
466
Toys, board-games
Mobil garage retro fa építőjáték 90%-ban teljes. Doboz mérete 33x31 cm
3141500
13850
466
Toys, board-games
9 darab Coca Cola reklámautó, közte teás fémdoboz, h: 22 cm
3139940
13851
466
Toys, board-games
Doboznyi retro és régi játék, közte Csillagráma, Flinstones képnézegető, összecsukható poharak, stb. 3139970
13852
466
30000
Toys, board-games
1954-1959 Állami Pénzverő lemezvasút tétel. 1 darab mozdony, 7 darab vasúti kocsi, sok vasúti sínnel. Terv.: Jakabos Árpád konstruktőr, Szabó Ferenc formatervező, Gonda Lajos főmérnök. Kopással, korának megfelelő állapotban, extrém ritka összeállítás. /// "Az ötvenes évek első felében az Állami Pénzverő felesleges termelési kapacitással rendelkezett, ezért a Pénzügyminisztérium egyetértésével, elektromos játékvasút gyártását határozták el. Tapasztalat és kiindulási alap híján, a tervezést a nulláról kellett elkezdeni. A modellek kialakításához a MÁV akkor rendszerben lévő járművei szolgáltak mintául. Az Üllői úti épületben szerviz működött, ahova az elromlott mozdonyokat és trafókat be lehetett vinni javításra." 3007123
13853
466
Toys, board-games
Antik Piatnik kártyapakli, ritka hátoldallal, folttal, sérüléssel, hiánnyal, teljes. 2765661
13854
466
Toys, board-games
2018 lépegető robot, működik. m: 8cm
2775778
13855
466
Toys, board-games
Star Wars Darth Maul figura, alján képnézegető 6 kockával a Baljós árnyak c. filmből, m: 9 cm
2791091
13856
466
Toys, board-games
Játékbabába / plüssmackóba való, angolul beszélő hangmodul, jelzett, működik, 12x6x3,5 cm
2906387
13857
466
Toys, board-games
10 darab Kinder Ferrero MPG 120, MPG 121 kisautók, szép állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF