Tétel

Katalognummer:

13835.
Beendet 466. Fernauktion
Spielzeuge

Rufpreis:

6 000 HUF

9

Beschreibung:

Richter-féle Horgony-Hídépítőszekrény, XIX. sz. végi építőjáték, fém és kő elemekkel, többnyelvű, színes képekkel illusztrált útmutatókkal. Tervezve és készítve Dr. Richter műintézetében, Rudolstadt (Thüringia). Eredeti fadobozban, kopott, néhány elem sérült, hiányok előfordulhatnak.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras