Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Arany (Au) 14K három köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,4 g
22087.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

14K arany (Au) fülbevaló korallal, jelzett, nem egyforma méret, 0,9 g
22088.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) "WILANOW" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,9 cm, bruttó:12,6 g
22089.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) matt, mintás ovális karperec, jelzett, 7×6 cm, nettó: 6,2 g
22090.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) két gyűrű, tűzopállal, egyik sérült jelzett br 13 g m:60
22091.

Rufpreis:
6 000 HUF

18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g
22092.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) ovális mintás karperec, jelzett, 7×6,1 cm, nettó: 6,4 g
22093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 20 és 40 cm, nettó: 17,6 g
22094.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Emporia ezüst (Ag) karkötő brazil smaragddal jelzett, certifikáttal 10,6 g
22097.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 darabos orosz ezüst (Ag) keverőkanál szett. cca 19. sz. közepe, Orosz Birodalom, aranyozott ezüst, kanalak fonákján niellós díszítéssel orosz ikonikus épületek képei. Jelzett: orosz fémjel, 84-es ezüst, mesterjegy, napjainkban beleütött magyar fémjel. Nettó: 75g
22098.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
22

Aranyozott ezüst (Ag) kiskanál készlet 6 db zománc díszítéssel. jelzett 90 g
22099.

Rufpreis:
10 000 HUF
18

Ezüst(Ag) toll, jelzett, h: 13 cm, nem működik rendesen, bruttó: 19,7 g
22100.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF