Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069090
22101
466
Jewellery and precious metal items
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Kolozsvár, cca 1800-1850, 13 latos finomságjellel, nettó: 16,2 g
3144392
22102
466
Ezüst(Ag) Pandora karperec, jelzett, 6×5 cm, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, nettó: 11,1 g
3144091
22103
466
Emporia ezüst (Ag) fülbevaló brazil smaragddal jelzett, egyenként 0,07ct certifikáttal 2,61 g
3142087
22104
466
14K arany (Au) fülbevaló gyönggyel 1 g 3135882
22105
466
4 db ezüst (Ag) medál jelzett, br 11,2 g
3148032
22106
466
3 darab ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, nettó: 26g 3141561
22107
466
15000
4 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, klf kövekkel topáz, stb br:. 57,7 g m:52-57. 3149021
22108
466
Ezüst (Ag) szalvétagyűrű jelzett gravírozott 27,5 g 3146877
22109
466
44000
14k arany (Au) nyakkendőtű, jelzett, dobozában 2,94 g
3026126
22110
466
32000
Ezüst(Ag) tradicionális mongol dohányzókészlet (hiányos), 2 db + 3 db dísz láncon, nettó: 159,8 g
3139839
22111
466
Ezüst (Ag) ékszer szett: karperec, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, szintetikus kövekkel. br 48,1 g 3143778
22112
466
Ezüst (Ag) nyaklánc, görög mintával,. jelzett 925. 46,2 g 40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF