Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Kolozsvár, cca 1800-1850, 13 latos finomságjellel, nettó: 16,2 g
22101.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) Pandora karperec, jelzett, 6×5 cm, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, nettó: 11,1 g
22102.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Emporia ezüst (Ag) fülbevaló brazil smaragddal jelzett, egyenként 0,07ct certifikáttal 2,61 g
22103.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

14K arany (Au) fülbevaló gyönggyel 1 g
22104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

4 db ezüst (Ag) medál jelzett, br 11,2 g
22105.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 darab ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, nettó: 26g
22106.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, klf kövekkel topáz, stb br:. 57,7 g m:52-57.
22107.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) szalvétagyűrű jelzett gravírozott 27,5 g
22108.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

14k arany (Au) nyakkendőtű, jelzett, dobozában 2,94 g
22109.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) tradicionális mongol dohányzókészlet (hiányos), 2 db + 3 db dísz láncon, nettó: 159,8 g
22110.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) ékszer szett: karperec, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, szintetikus kövekkel. br 48,1 g
22111.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, görög mintával,. jelzett 925. 46,2 g 40 cm
22112.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF