Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148664
22165
466
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) walles nyaklánc, jelzett, sérült, h: 43 cm, nettó: 7,4 g 3148272
22166
466
Ezüst(Ag) ötköves karikagyűrűk, jelzettek, méret: 54, 52, bruttó: 5,4 g
3148437
22167
466
Ezüst(Ag) bordázott szélű gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,3 g 3148434
22168
466
Ezüst(Ag) köves áttört szalagos gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 1,5 g 3148425
22169
466
Ezüst(Ag) sokköves bordázott gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 2,7 g 3148422
22170
466
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,5 g 3148456
22171
466
Ezüst(Ag) karikagyűrűk, 2 db, jelzettek, méret: 54 és 59, nettó: 6 g
3148466
22172
466
2200
Ezüst(Ag) karikagyűrű, 2 db, jelzett, méret: 50 és 60, nettó: 4,8 g 3146840
22173
466
Ezüst (Ag) gyűrű jelzett br 7,47 g m:56
3146839
22174
466
Ezüst (Ag) fülbevaló jelzett br 4,77 g
3145986
22175
466
Ezüst(Ag) borostyános fülklipsz, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 13,3 g
3143182
22176
466
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF