Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010472
22238
466
38000
Jewellery and precious metal items
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
2819019
22239
466
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
2949412
22240
466
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
2351902
22241
466
Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm 3146834
22242
466
15000
Ezüst (Ag) collier, karkötővel. jelzett br 45,7 g 3142831
22243
466
40000
Mappin & Webb angol ezüst (Ag) szerelékes 3 darabos vadász hússzervírozó készlet, agancs markolattal. 1935 körül, jelzett, mesterjegyes, h: 30-35 cm 3149493
22244
466
Ezüst (Ag) tetejű cukorszóró Nettó 26 g, m: 12 cm
3107031
22245
466
22000
3106416
22246
466
24000
Ezüst (Ag) kínáló kosár üvegbetét nélkül. Jelzett, díszített XX. sz. eleje. 153 g 13x12 cm 3149567
22247
466
26000
Ezüst(Ag) kupa, jelzett, m: 13 cm, nettó: 139 g 3111581
22248
466
48000
Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett, kopással, 16x16 cm, nettó: 245g 2995801
22249
466
22000
Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF