Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
22238.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
22239.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
22240.

Rufpreis:
8 000 HUF

22241.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) collier, karkötővel. jelzett br 45,7 g
22242.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Mappin & Webb angol ezüst (Ag) szerelékes 3 darabos vadász hússzervírozó készlet, agancs markolattal. 1935 körül, jelzett, mesterjegyes, h: 30-35 cm
22243.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) tetejű cukorszóró Nettó 26 g, m: 12 cm
22244.

Rufpreis:
6 000 HUF

22245.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) kínáló kosár üvegbetét nélkül. Jelzett, díszített XX. sz. eleje. 153 g 13x12 cm
22246.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) kupa, jelzett, m: 13 cm, nettó: 139 g
22247.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
9

Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett, kopással, 16x16 cm, nettó: 245g
22248.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
22249.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF