Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Pecsétnyomó. Ezüst (Ag) aranyozott berakással, vésett kő nélkül XIX. sz. 6,5 cm, 9,5 g
22226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) férfi gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,5 g
22227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany (Au) 14K ovális festett porcelán Mária medál, jelzett, 2,7×1,2 cm, bruttó: 1,5 g
22228.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
9

Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,15 g
22229.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db ezüst (Ag) gyűrű. jelzettek m:50,57 9 g
22230.

Rufpreis:
5 000 HUF

22231.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Titán, gyűrű, 14k arany csíkkal (Au), 0,15 ct gyémánt, jelzett, m:53
22232.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

22233.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

22234.

Rufpreis:
4 000 HUF

22235.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

22236.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

22237.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF