Baedekers Autoführer Deutsches Reich (Grossdeutschland.) Offizieller Führer des Deutschen Automobil-Clubs. Bearbeitet von Oskar Steinheil. Leipzig, 1939, Karl Baedeker. Zweite Auflage. Német nyelven. Térkép-mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.