Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 370

Lauringer Ernő: Közintézményeink történeti fejlődése. Összeáll.: - -. Iskolai segédkönyvek 6/7. Szentgotthárd,[1922.],Wellisch Béla, 136+6 p. Kiadói papírkötés.
19632.

Rufpreis:
1 600 HUF

19633.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

19634.

Rufpreis:
8 000 HUF

The Memoirs of count Apponyi. New Sork, 1935. Macmillan. 312p. Kiadói vászonkötésben, kis folttal. hozzá gróf Apponyi Albert autográf névjegykártyája és autográf írással megcímzett levélborítékja.
19635.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

19636.

Rufpreis:
6 000 HUF

19637.

Rufpreis:
6 000 HUF

19638.

Rufpreis:
6 000 HUF

19639.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19640.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 2 db száma: 1924 II. évf 1-4. szám, 1935. XIII. évf. 1-4. szám. . Szerk. Csánki Dezső, Piedell Ambrus. Bp. 1924-35, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, kis sérüléssel
19641.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19642.

Rufpreis:
2 800 HUF

19643.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF