Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error
Reményi József (1887-1977) 1938. "Száll az ének szájról szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" aranyozott bronz díjérem mellszalag nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (35mm) T:XF aranyozás lekopott
Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. "Gárdos Mariska / A Forradalmi Nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa" kétoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:AU,XF patina
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem, plombált, ép ÁPV tokban (34,5g/0.640/42mm) T:UNC Adamo PP1