Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

31498.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Palotás József (1947-) 1991. "40 éves az Öntöde - Dunaújváros" egyoldalas, öntött bronz plakett (86mm) T:AU
31499.

Rufpreis:
3 000 HUF

Papp László (1947-) 1994. "Magyarország Indonézia Bélyegkiállítás / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége 67. Bélyegnap" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pató Róza (1934-2018) 1992. "Dr. Fehér János orvosprofesszor" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (57mm) T:AU CS 145.
31501.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" bronz emlékérem (50mm) T:AU Adamo KE28
31502.

Rufpreis:
10 000 HUF

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error
31503.

Rufpreis:
8 000 HUF

31504.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reményi József (1877-1977) 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" kétoldalas, bronz emlékérem (65mm) T:1-
31505.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Reményi József (1887-1977) 1938. "Száll az ének szájról szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" aranyozott bronz díjérem mellszalag nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (35mm) T:XF aranyozás lekopott
31506.

Rufpreis:
3 000 HUF

31507.

Rufpreis:
4 000 HUF

31508.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem, plombált, ép ÁPV tokban (34,5g/0.640/42mm) T:UNC Adamo PP1
31509.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF