Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

1980. "Magyar Távirati Iroda 100 éves 1880-1980" bronz emlékérem (70mm) T:AU patina
31618.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980. "Vegyvédelem 1950-1980 - 30" egyoldalas bronz emlékplakett, dísztokban (132x101mm) T:AU
31619.

Rufpreis:
2 000 HUF

1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye" bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag keretben (42,5mm) T:UNC,AU
31620.

Rufpreis:
2 000 HUF

1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete (MÉE) / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye" jelzett Ag emlékérem (35,14g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina
31621.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1983. "Hungalu / A Kőbányai könnyűfémműben tett látogatása alkalmából" Al emlékplakett névre szóló gravírozással (84mm) T:XF patina
31622.

Rufpreis:
1 200 HUF

1983. "A szobi könyvtár 30 éve szolgálja a közművelődést 1983" egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:1-
31623.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983. "Actio Catholica Országos Elnökség / Actio Catholica - Rendkívüli Szentév" bronz emlékérem tokban (67mm) T:UNC
31624.

Rufpreis:
5 000 HUF

1984. "Goldberger Textilművek 1784-1984 - Budaprint" kerámia plakett (104mm) T:AU
31625.

Rufpreis:
3 000 HUF

1984. "Hódmezővásárhely / Szeged Tourist" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
31626.

Rufpreis:
1 800 HUF

31627.

Rufpreis:
1 000 HUF

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31628.

Rufpreis:
1 000 HUF

1984. "MÉE AR NUM CSOP" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF
31629.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF