Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3074036
31618
465
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1980. "Magyar Távirati Iroda 100 éves 1880-1980" bronz emlékérem (70mm) T:AU patina
3053910
31619
465
Numismatik
1980. "Vegyvédelem 1950-1980 - 30" egyoldalas bronz emlékplakett, dísztokban (132x101mm) T:AU
2995188
31620
465
Numismatik
1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye" bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag keretben (42,5mm) T:UNC,AU
3119799
31621
465
Numismatik
1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete (MÉE) / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye" jelzett Ag emlékérem (35,14g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina
3074385
31622
465
Numismatik
1983. "Hungalu / A Kőbányai könnyűfémműben tett látogatása alkalmából" Al emlékplakett névre szóló gravírozással (84mm) T:XF patina
2579624
31623
465
Numismatik
1983. "A szobi könyvtár 30 éve szolgálja a közművelődést 1983" egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:1-
2937531
31624
465
Numismatik
1983. "Actio Catholica Országos Elnökség / Actio Catholica - Rendkívüli Szentév" bronz emlékérem tokban (67mm) T:UNC
3073352
31625
465
Numismatik
1984. "Goldberger Textilművek 1784-1984 - Budaprint" kerámia plakett (104mm) T:AU
2984758
31626
465
Numismatik
1984. "Hódmezővásárhely / Szeged Tourist " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
3053813
31627
465
Numismatik
1984. "Hódmezővásárhely / Szeged Tourist" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
3053306
31628
465
Numismatik
1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3035308
31629
465
Numismatik
1984. "MÉE AR NUM CSOP" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF