Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,98g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
31522.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" bronz emlékérem (42,5mm) + Nagy István János (1938-) 1991. "Gróf Teleki Pál - 1879-1941 - A magyar nép mártírja / "Nőttön nő tiszta fénye, amint időben, térben távozik - MÉE 1991" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE3, BP35
31523.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Ag emlékérem (35,75g/0.800/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo ZE5
31524.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szabó Gábor (1940-) DN "Péterfi István / Művészeti Alap Zenei Szakosztálya" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~98-100mm) T:AU halvány patina
31525.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó Géza (1939-2018) DN "IV. Béla király bullája" peremén jelzett Ag emlékérem (34,42g/0.925/42,5mm) T:UNC
31526.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Hódmezővásárhely - A Bethlen Gábor Gimnázium jubileumára." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti sérült dísztokban (~94-97mm) T:2
31527.

Rufpreis:
4 000 HUF

31528.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szántó Gergely (1886-1962) 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF patina, ph TP. 2647
31529.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1907. "A Törley Gyár 25 éves fennállásának emlékére / Törley József" jelzetlen Ag emlékérem (11,16g/28mm) T:VF ph., fülnyom
31530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" bronz emlékérem, eredeti műanyag tokban (51mm) T:UNC
31531.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo SH1
31532.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szöllőssy Enikő (1939-) DN "Eljövetel" egyoldalas bronz plakett, akasztós fa talpon (108mm) T:AU
31533.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF