Tétel

Katalognummer:

18356.
Beendet 465. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Rendőri és közlekedési útmutató. I. évf. Budapest Székesfőváros utcai, útjai és terei. (A budapesti utcák rendje.) Szerk.: Demény György. Bp.,én. [194?], Budapesti Hirdető Iroda, 439+1 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert