Budapest főváros vegyészének jelentése a Fővárosi Vizművek által 1890-ben szolgáltatott vizekről. Bp., 1891, Pesti Könyvnyomda Rt., 63+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kissé hiányos gerinccel, egy-két sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!