Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 211
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3087134
22121
465
15000
Jewellery and precious metal items
Fehér moissanite, d: 6,43 mm, 0,89 cts
3087171
22122
465
15000
Moissanite, d: 6,43 g, 0,89 cts
3121198
22123
465
Arany (Au) foglaltban 2 tejfog, bruttó: cca 1 g 3072140
22124
465
28000
Ezüst (Ag) kerek, hullámos peremű poháralátét, 5 db, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 101,2 g 3121789
22125
465
3400
Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7 g 3138536
22126
465
Ezüst(Ag) sószóró egyiptomi sivatagi jelenettel, jelzés nélkül, m: 8,5 cm, nettó: 38,2 g
3138495
22127
465
Aranyozott ezüst(Ag) briós szemű nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 8,8 g
3138489
22128
465
3200
Ezüst(Ag) gyűrű hiányos berakással, jelzett, méret: 53, bruttó: 8,4 g
3138945
22129
465
Ezüst(Ag) filigrán pitykegomb, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 4,2 g 3138939
22130
465
4800
Ezüst(Ag) filigrán esernyő bross gyönggyel, jelzés nélkül, h: 7,5 cm, bruttó: 4,3 g
3138957
22131
465
4200
Ezüst(Ag) karperec türkizzel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 10,3 g 3138510
22132
465
Ezüst(Ag) nyaklánc rózsakvarcos függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF