Tóth Sándor (1935-), 2 db mű: Amerigo Tot portrék, 1984, Kecskemét. Fotó, későbbi előhívás és fotó után készült modern nyomat, jelzés nélkül, 30x20 és 28x20,5 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. Paszpartuban. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. In passepartout. 16x24 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, pecséttel jelzett, 15x23 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, marked with a stamp, 15x23 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, pecséttel jelzett, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, stamped, 16x24 cm
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) szobrászművész és Ék Sándor (1902-1975) Kossuth-díjas festő, grafikus közös fényképe a Fészek klubban, Kisfaludi Strobl nyolcvanadik születésnapjának ünnepélyén. Dolezsál László felvétele, 1964. Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, mérete: 130x181 mm. Hátoldalán Dolezsál László műtermi bélyegzései, valamint kézzel írt megjegyzések a kép készítésével kapcsolatban. Kisfaludy Strobl Zsigmond 1948-tól haláláig a Fészek Művészklub elnöke volt. Ék Sándor bécsi, majd moszkvai emigráns baloldali festő, 1948-ban az Iparművészeti Múzeum igazgatója, 1949-től a Magyar Képzőművészeti Főiskola grafikai tanszékvezető tanára. Dolezsál László sajtófotós, a Film, Színház, Muzsika, majd a Képes Újság munkatársa. Jó állapotú lap, paszpartuban.
Németh László (1901-1975) író, esszéista, drámaíró, nappalijában ülő portréja. Keleti Éva felvétele. Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, mérete: 180x130 mm, készült 1965 körül. Keleti Éva Balázs Béla-díjas fotográfus, a magyar fotográfianagyasszonya, érdemes és kiváló művész. A Magyar Fotónál Vadas Ernő és Langer Klára tanítványa volt. Az MTI, az Új Tükör fotográfusa, a Színházi Élet képszerkesztője, számos nemzetközi szakmai szervezet tagja. Ruttkai Éva és Latinovits Zoltán híres, ablakkeretben ülő kettős portréja is az ő alkotása. A kép hátoldalán ,,Magyar Távirati Iroda, Foto, Keleti Éva felvétele" bélyegzés. Jó állapotú lap, paszpartuban.
Szüle Péter (1886-1944) festőművész egész alakos portréja felesége társaságában, lakásuk szalonjában. A felvétel hátoldalán a festőművész saját kezű ajándékozó sorai. A fénykép 1924.április 19-én készült, készítője ismeretlen. Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, mérete: 167x120 mm. A kép hátoldalán a festő saját kezű ajándékozó sorai: ,,1924. ápr. 19. Szüle Péter, a festő, és felesége, Katóka küldik szeretettel Gyula barátjuknak, a papnak." Szüle Péter a budapesti Képzőművészeti Főiskolán tanult, Zempléni Tivadar, Ferenczy Károly és Balló Ede voltak a mesterei. Utána hosszabb tanulmányutat tett Németországban, Franciaországban és Olaszországban, valamint Hollandiában, ahol Rembrandt hatása alá került. Tanulmányútja után Budapesten dolgozott, 1928-ig a szolnoki művésztelep tagja is volt. Tárlatait az Ernst Múzeum, illetve a Műcsarnok rendezte. Jó állapotú lap, paszpartuban.
1956-1958 Pál László látogatása Kínában, aki a Kereskedelmi Minisztériumtól kapott megbízatást, hogy a magyar fogyasztási cikkekkel kapcsolatos kiállítást megszervezze, album dokumentumokkal, emléklapokkal, képeslapokkal, fotókkal