Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 48

Albert József: Terepbejáró. Szociológiai, szociográfiai és közművelődési írások. DEDIKÁLT! Veszprém, 1994., TIT Vajda Péter Veszprém Megyei Egyesülete Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
20275.

Rufpreis:
1 800 HUF

20276.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Schmidt József: Az ind filozófia. Szabad Iskola IX. köt. Bp., 1922., Genius. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal.
20277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bartucz Lajos (szerk.): A magyar nép. A művelődés könyvtára 9. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 349+(3) p.+ 16 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
20278.

Rufpreis:
2 000 HUF

Határátlépések. Kulturális terek reprezentációi. Szerk.: Csúri Károly, Mihály Csilla, Szabó Judit. Mű-helyek. 6. Bp., 2009., Gondolat. Kiadói papírkötés.
20279.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 349+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
20280.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db szótár és nyelvkönyv: Magyar szerb-horvát és horvát-szerb magyar zsebszótár. Bp., é.n., Lingua. 3. , változatlan kiadás. Kiadói papírkötés. + Mikes Lajos: Tolnai angol nyelvtana (kezdők számára). Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, lapok alján ázásnyommal, néhány kevés lap széle sérült. + Kleines deutsch-russisches technisches Wörterbuch. Königsberg-Berlin, 1941, Ost-Europa-Verlag. Kiadói papírkötés.
20281.

Rufpreis:
2 000 HUF

A romániai magyar nemzetiség. Szerk.: Koppándi Sándor. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20282.

Rufpreis:
1 600 HUF

Collins F. Howard: Spencer Herbert synthetikus filozófiájának kivonata. Társadalomtudományi Könyvtár I. köt. Bp., 1903, Politzer Zsigmond és Fia. Átkötött félvászon-kötés, magánkönyvtári címkével, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
20283.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikó Imre: Változatok egy témára. Tanulmányok. Gáll Ernő bevezető tanulmányával. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20284.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sigmund Freud: Mózes. Michelangelo Mózese. Két tanulmány. Ford.: F. Ozorai Gizella és Kertész Imre. Mérleg sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20285.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oppenheimer Ferenc: A szociális kérdés. Ford.: Kovács Gábor. Természet és Társadalom 3. sz. Bp., 1918, Uj Magyarország Rt. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
20286.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF