Bücher: Religion

Zahl der Lose: 56

Keresztény-Zsidó Teológiai Évkönyv 2013. Szerk.: Szécsi József. + Szécsi József: ,,Fölkél egy Csillag". Néhány előadás. (DEDIKÁLT). Bp., 2013-2014, Keresztény-Zsidó Társaság. Kiadói papírkötés. Az egyik kötet Dr. Szécsi József vallásfilozófus, a Keresztény-Zsidó Társaság főtitkára által DEDIKÁLT.
20490.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta Bp., 1929, Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopott borítóval, tollas ajándékozási sorokkal.
20491.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szaniszló [Ferenc] Franciscus: Fasciculi ecclesiastico-literarii. 1 kötet.  Pestini, 1841. Typ. Trattner-Károlyi. VI. 8-432 l. 2 sztl. lev.; Szaniszló Ferencz, tordai (1792 - 1869). Teologiai doktor, nagyváradi püspök. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben
20492.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bujdosásnak emlékezetköve. Melyet az örökké való halmok kivánságának a Krisztus Jézus szentséges nevének legfelségesebb dicséretére szép imádságok faragás nélkül való drága köveiből összerakott egy bujdosó a maga szivében. Pesten, 1869, Bucsánszky Alajos, 220+(4) p. Korabeli félbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel.
20493.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Meszlényi Antal: A magyar katholikus egyház és állam 1848/49-ben. Szent István Könyvek 58. sz. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 258 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20494.

Rufpreis:
1 800 HUF

A. Rochia - G. Setti: Catechismo di Pio X. Spiegato con Disegni. Parte III: Sacramenti - Orazione. Liturgia. Colle Don Bosco (Asti), 1952, Libreria Dottrina Cristiana. Egészoldalas illusztrációkkal. Olasz nyelven. Sérült kiadói papírborítóban, hiányos(?).
20495.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erdélyi László: "Mit mondasz magadról?" Keresztény a világban 7. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, H. N. Adventista Egyház. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20496.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kersek, J. K.: Die heilige Glocke zur frühen Andacht. Sammlung gewählter Gebete und Andachten für katholische Christen jeden Standes. Wien, é.n., Fr. Grottenbief's Verlag. Német nyelven. Korabeli, dekoratív keménykötésben, aranyozott lapélekkel, viseltes, a könyvtesttől különvált borítóval.
20497.

Rufpreis:
1 000 HUF

Istentisztelet Szent Jozafát püspök, a Szent unió vértanúja emlékére. A "Keleti Egyház" melléklete az I. évf. 9. számához. Miskolc,1934, k.n. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón Dr. Etter Jenő (1897-1973) ügyvéd, Esztergom polgármestere bélyegzőjével és ráragasztott címkével, szakadt borítóval, lapok szélén szakadásokkal.
20498.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20499.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Mindszenty] Pehm József: Az édesanya a vallás, társadalmi kérdés és költészet tükrében I. kötet. Zalegerszeg, 1940, Zrinyi Nyomdaipar Rt. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, megtört gerinccel, kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos, egészoldalas képmellékletekkel. Csak az I. kötet!
20500.

Rufpreis:
1 000 HUF

20501.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF