Bücher: Religion

Zahl der Lose: 56

20478.

Rufpreis:
1 800 HUF

20479.

Rufpreis:
1 800 HUF

20480.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

George A. F. Knight: Az Ószövetség keresztyén teológiája. Bp., 2006, Kálvin János Kiadó. Kiadói papírkötés.
20481.

Rufpreis:
2 800 HUF

Johann Nepomuk Stöger: Die Himmelskrone. Das höchste Ziel der christlichen Hoffnung. Regensburg, 1854, Georg Joseph Manz. 3. kiadás. Német nyelven. Vaknyomásos, aranyozott gerincű bőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.
20482.

Rufpreis:
2 800 HUF

(Jean-Baptiste) Massillon: Sermones ad ecclesiasticos, scilicet discursus synodales. Tomus III. Viennae, 1794. J. G. Binz. 229p. + index. Korabeli kartonált papírkötésben, utolsó lapokon nagy tinta folttal.
20483.

Rufpreis:
1 800 HUF

20484.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tett, ok és gyümölcs. Láma Csöpel tanítása, negyedik kötet. Bp., 2007, Magyarországi Karma Kargyüpa Buddhista Közösség, kiadói papírkötés, 176 p, jó állapotban.
20485.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar Protestáns Egyháztörténeti adattár. IX. évf. Szerk.: Pokoly József. Bp., 1910, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 2+180 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal.
20486.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prohászka Ottokár, 2 db kötet az Összegyűjtött munkái sorozatból: A diadalmas világnézet. V. kötet. és Kultúra és terror. A társadalmi kérdés. XI. kötet. Budapest, 1927, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval.
20487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szaniszló [Ferenc] Franciscus: Fasciculi ecclesiastico-literarii. 1 kötet 2. és 3. füzet, ill a 3. füzet még egyszer. Pestini, 1841. Typ. Trattner-Károlyi. 129-432p Szaniszló Ferencz, tordai (1792 - 1869). Teologiai doktor, nagyváradi püspök. Kiadói papírborítókkal, az egyiken intézményi bélyegzőkkel.
20488.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Richárd: Keresztény magyarság. (DEDIKÁLT). Bp., (1943), Szent István-Társulat, 348 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. A szerző, Horváth Richárd (1906-1980) római katolikus pap, ,,békepap", a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsa tagja által DEDIKÁLT példány.
20489.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF